^Przewiń do góry

Bardzo cenne 3 punkty zdobyła nasza drużyna na własnym boisku pokonując beniaminaka lublinieckiej klasy "A" Victorię Strzebiń 2-0.Jak na derby przystało  mecz był dość wyrównany i stał na całkiem przyzwoitym poziomie  Jednak to my byliśmy lepszym zespołem aplikując dość dobrze spisującym się gościom dwa gole, które zdobyli Glafik ,oraz Młynek głową po kapitalnym dośrodkowaniu Hanuloka.Dziękując za zwycięstwo musimy tez pochwalić naszych piłkarzy za frekfencję na meczu .Trener Adam Młynek miał do wyboru aż 18 zawodników.Prawie wszyscy dołożyli cegiełkę do zwycięstwa zmieniając swoich kolegów w 2 połowie meczu.24 sierpnia o godzinie 17 gramy w Sierakowie z tamtejszym LKSem.Niewątpliwie będzie to trudny mecz ,wszak gospodarze nie dawno jeszcze grali w klasie okręgowej .Jak będzie zobaczymy.Życząc naszym piłkarzom zwycięstwa serdecznie zapraszamy naszych kibiców do Sierakowa.

Skład ORŁA,   KOJ, ŻMUDA, PADUCH, HAMPEL, KLABIS, MŁYNEK ,MATYL J,  GLAFIK ,STANDERA,KĄKOL,STANCHŁY

REZ KABUS, PRZYSTALSKI,HANULOK PIECH, MATYL M,RICHTER

W drugiej połowie zagrali MATYL M,RICHTER,HANULOK,PRZYSTALSKI ,w miejsce HAMPLA,STANCHŁEGO,STANDERY I KUBY MATYLA